Хочете спробувати продукцію, яка створює фурор у всьому світі вже напротязі багатьох років? Це просто. Ви можете замовити піцу додому або в офіс -  в любу точку Львова.

Замовити піцу Львів

Все що потрібно для того, щоб насолодитись відмінним смаком - зробити замовлення в ціцерії-пастерії Papa Jerry. Ви можете замовити піцу, а також інші страви і напої і їжу за телефонами:  067 255 255 0 та 232 77 29 або зробити замовлення онлайн на нашому сайті.

Замовлення приймаються з 11:00 до 00:00 год

Мінімальне замовлення від 250грн, при замовлені від 1000грн доставка безкоштовна і шампанське або сік в подарунок. Вартість доставки в межах Львова – 50 грн.

Вибачте нам нашу меркантильність, але доставка за межі міста, обраховується по подвійному тарифу і складає 100 грн.
Знижка 10% діє при умові самовивозу страв з ціцерії-пастерії Papa Jerry ( проспект Чорновола, 67 ТЦ "Інтер - Сіті" з 12:00 до 23:00)

Для нас важливо щоб кожна страва мала ідеальний смак та вигляд . Якщо Вам доведеться трішки зачекати на своє замовлення, то це лише тому,що приготування та доставка потребує певного часу та зусиль. Дякуємо за розуміння та терпіння!

Якщо якість Вашого замовлення або нашого обслуговування не відповідає Вашим очікуванням – повідомте нас, будь-ласка, за номером 232-77-29

Доставка здійснюється нашим кур`єром.

Оплата.

Можливий розрахунок готівкою або розрахунок банківськими картками (Visa, Mastercard) при доставці з кур`єром (термінал для розрахунку  знаходиться у кур`єра).

Ми вдячні, що вирішили замовити піцу, а також замовити іншу їжу та напої у нашому закладі у місті Львів.