Ви любите піцу? Тоді Вам до нас. Найсмачніші, якісні і, до того ж, недорогі піци у Львові - все це про Papa Jerry.

Піца Львів

проспект  Чорновола 67г ТЦ Інтер – Сіті, 1-й поверх, тел.2327729

  • літня тераса
  • можливість розрахунку платіжними картками
  •  місця для паркування
  • Wi-Fi
  • Доставка їжі Львів
  • Кейтерінг

У нас Ви можете замовити доставку піци, салатів та їжі додому або в офіс. Ми даємо Вам можливість покуштувати смачні страви, при цьому Вам не треба залишати свій офіс або квартиру.

Наші кур'єри мають багатий досвід у сфері доставки їжі додому, тому Ваше замовлення буде виконано оперативно і якісно. Кухарі нашої піцерії є віртуозними кулінарами. Всі продукти, які використовуються для приготування страв, відповідають найвищим вимогам якості. Всі страви готуються виключно після надходження замовлення, що дозволяє Вам насолодитися всією різноманітністю смаку гарячої свіжої страви.

 Ми хочемо бути лідерами і зробимо все для того, щоб Ви з упевненістю могли сказати - Papa Jerry готує найкращі піци у Львові!

Доставка їжі в будь-який район в місті Львів - це сучасна та зручна послуга від Papa Jerry. За символічну плату в 25 грн.

Доставка гарячої піци по Львову здійснюється в найкоротші терміни від 30 хв до 1,5 години в залежності від відстані та трафіку. При замовленні на суму більше 520 грн, доставка безкоштовна. Детальні умови, за яких здійснюється доставка їжі та піци, дивіться у відповідному розділі на нашому сайті http://papajerry.com.ua/posts/index/delivery

Потрібна швидка і якісна доставка їжі - телефонуйте нам!

Якщо у Вас є якісь зауваження чи побажання, пишіть нам або телефонуйте, і ми обов'язково їх врахуємо!


Новий підхід до якісної піци - 067 255 255 0